KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13004209

nr 1300 4209

Valerij Chirkov

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, 62x38 cm

Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 januari 2020
kl 18:39:33

Valerij Chirkov

Läs mer om Valerij Chirkov